Úvodní stránka | Kontakty | Doporučit web

Velikonoce v Třeboni

I v roce 2015 má Třeboň na Velikonoce schováno několik zajímavých akcí, které bychom vám rádi představili.

V první řadě se můžeme těšit na velikonoční trh, který proběhne 4. dubna na Masarykově náměstí. Půjde zčásti o klasický řemeslný trh, na kterém budou k mání například proutěné a uzenářské výrobky, ale sortiment bude navíc doplněn o kraslice, pomlázky a mnoho dalších výrobků spjatých právě s Velikonocemi.

Pokud si přijedete užít prodloužený víkend do Třeboně, můžete také nakouknout do tajů vaření piva při noční prohlídce pivovaru Regent. Při které nejenže uvidíte varny, mladinové pánve, ale prohlídku zakončíte v podzemí, kde proběhne degustace piva z tanků. Do pivovaru můžete zavítat po celý víkend, prohlídky se zamlouvají na čísle:

Na své si o Velikonocích přijdou i milovnice a milovníci historie, na zámek totiž přijedou šermíři ze skupiny Bibus Spiritus. Jejich šermířské vystoupení to nejsou jen souboje, můžeme se jistě těšit také na zajímavý příběh.

Pokud vás kulturní program zaujal, pak vám nabízíme ubytování v našem penzionu nedaleko od centra velikonočního dění i centra obecně.

 


Rychlý kontakt

Penzion U Kapra Třeboň
Simona Kubatová
Dukelská 106
Třeboň 379 01

telefon: 732 578 822

Objednávky pouze telefonicky.

Další odkazy

Aktuality

04. 09. 2015

Kam na oběd?

Nevíte, kam máte vyrazit v Třeboni na oběd? Máme pro vás několik tipů na osvědčené restaurace: www.trebon.cz/obedVíce zde


Webdesign and CMS: www.web3v1.cz
kód pro měření návštěvnosti...